در دنیای فرصت ها آقای کریپتو همراه شماست...

بروکر آلپاری

بسیاری از کارگزاران ارز آماده ارائه خدماتی هستند که به معامله گران امکان دسترسی به بسترهای خرید و فروش را می دهد.

زمان مطالعه

5

دسته بندی

,

تاریخ انتشار

اسفند 22, 1402

اشتراک گذاری:

بروکر آلپاری

بسیاری از کارگزاران ارز آماده ارائه خدماتی هستند که به معامله گران امکان دسترسی به بسترهای خرید و فروش را می دهد. بنابراین، معامله گران می توانند معاملات ارزها را سریعتر انجام دهند. هر یک از این کارگزاران فارکس دارای ویژگی های خود هستند. بنابراین، قبل از انتخاب هر یک از آنها باید با خدمات آنها آشنا شده و از تمام اطلاعات مربوط به آنها مطلع شوید.

در همین راستا کارگزار آلپاری در این مقاله معرفی شده و تمامی اطلاعات این پلتفرم از A تا Z آورده شده است. بنابراین، این مقاله را مرور کنید و پس از کسب اطلاعات کافی در مورد این بروکر، می توانید تصمیم بگیرید که آیا برای شما مناسب است یا خیر.

آلپاری چیست؟

آلپاری یکی از کارگزاران فارکس است که با اجازه دادن به مشتریان برای دسترسی به پلتفرم های تراکنش، خدمات معاملاتی مختلفی را ارائه می دهد. این بروکر حتی به معامله گرانی که به تجارت بیت کوین علاقه دارند کمک می کند. این تنوع خدمات چیزی است که جلب توجه می کند. برای افتتاح حساب در Alpari، به حداقل سپرده 1 یورو نیاز دارید. این کارگزار در سال 1998 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در سنت وینسنت و گرنادین می باشد.

Alpari همچنین به دلیل ارائه یک حساب آزمایشی به همه مشتریان برای تمرین و درک نقاط ضعف آنها مشهور است. این کارگزار مقررات قوی دارد و با بانک ها در ارتباط است. بنابراین، معامله گران می توانند خیلی سریع پول بانک ها را به حساب های خود تبدیل کنند. اینها برخی از ویژگی های کلی این بروکر است و برای اطلاع بیشتر از آلپاری می توانید به پاراگراف های زیر بروید.

مزایا و معایب آلپاری

مانند بسیاری از بروکرهای دیگر، مزایا و معایب خود را دارد که باید آنها را بشناسید. دانستن نقاط قوت و ضعف یک کارگزار به شما کمک می کند تا بهتر تصمیم بگیرید. زیرا شرایط شما و دلال باید با هم تطبیق داده شود. بنابراین، در اینجا نگاهی کوتاه اما کافی به مزایا و معایب Alpari داریم.

طرفداران

اولین مزیت این بروکر این است که فرصتی را برای معامله گران با کمبود پول فراهم می کند. از آنجایی که معامله گران می توانند با حداقل 1 یورو یک حساب باز کنند، این واقعیت نشان می دهد که این کارگزار خدمات زیادی را به صورت رایگان یا با پرداخت کم ارائه می دهد که به مبتدیان و معامله گران با انگیزه مانند افراد حرفه ای اجازه می دهد تجارت خود را شروع کنند.

مزیت های دیگر آلپاری که ممکن است برای شما ضروری باشد و شما را از صلاحیت کارگزار مطمئن کند، موضوع مقررات است. Alpari از سال 1998 توسط FSA تنظیم شد و نشان می دهد که چقدر این کارگزار قابل اعتماد است. آلپاری تمام وجوه مشتریان را در یک حساب بانکی مجزا قرار می دهد و امنیت وجوه مشتریان را تضمین می کند.

معایب

در کارگزار Alpari فقط بیش از حد نامحدود وجود دارد. اول، تنوع کم ابزارهای معاملاتی. آژانس های زیادی وجود دارد که کارگزاران برای مشتریان خود ارائه می دهند. برخی از معامله گران به دنبال ابزار خاصی هستند، بنابراین قبل از انتخاب این بروکر، مطمئن شوید که این ابزار مورد نظر شما را دارد. محدودیت دیگر کارگزار Alpari عدم تنظیم مقررات توسط FCA است که مرجع رفتار مالی در انگلستان است.

اسپردها و هزینه ها

بدیهی است که آلپاری مانند بسیاری از کارگزاران دیگر از اسپردها کارمزد می گیرد. اگر به وب‌سایت آلپاری نگاه کنید، نموداری از پورسانت‌ها و اسپردهایی را می‌بینید که آلپاری برای انواع مختلف تراکنش‌ها در نظر گرفته است. با نگاهی به آن نمودارها و آمار، متوجه می شوید که حداقل اسپرد در آلپاری منصفانه است. به عنوان مثال، پیپ ها حداقل اسپرد برای معامله EUR/USD هستند. با مقایسه فضاها و هزینه هایی که آلپاری درخواست می کند با سایر کارگزاران به این واقعیت پی خواهید برد.

ابزار معامله با Alpari

آلپاری هفتاد و سه ابزار ارائه می دهد و بیش از 48 جفت ارز برای معامله توسط این کارگزار در دسترس است. شما می توانید با کمک آلپاری به تجارت جفت های فارکس عمده، فرعی و عجیب و غریب بروید. همانطور که قبلا ذکر شد، ارزهای دیجیتال ابزار دیگری هستند که می توانید با آن تراکنش انجام دهید. همچنین از معاملات فلزات حمایت می کند اما نه از انرژی و کشاورزی. شما نمی توانید معاملات را با CFD های شاخص و سهام انجام دهید. بنابراین، اگر به دنبال کارگزاری هستید که پلتفرم هایی را برای سهام بریتانیا، ایالات متحده، آلمان و ژاپن فراهم کند، آلپاری نوع شما نیست.

ویژگی های Alpari

مهمترین چیز برای یک معامله گر در انتخاب کارگزار، تجزیه و تحلیل ویژگی ها و خدماتی است که کارگزار ارائه می دهد. در این زمینه برخی از بیشترین مزایایی که آلپاری در حرفه خود معرفی کرده است در این بخش توضیح داده شده است. آنها را با دقت بخوانید، اهداف خود را در نظر بگیرید و اگر با شرایط شما مطابقت دارند، به طور جدی به این کارگزار فکر کنید.

پلتفرم ها و اپلیکیشن ها

اولین چیزی که برای هر کارگزار ضروری است برنامه ها و پلتفرم هایی است که ارائه کرده است. شما می توانید تعداد کمی از کارگزاران را پیدا کنید که هر دو پلتفرم متاتریدر MT4 و MT5 را ارائه دهند. بنابراین، شانس زیادی برای تراکنش به مشتریان می دهد. همچنین برنامه های تلفن همراه Alpari برای اندروید و iOS وجود دارد که فوق العاده است. این کار بیشتر روی معاملات شما تمرکز می کند، که به طور موثر معاملات یا اخبار معاملات فارکس شما را تجزیه و تحلیل می کند.

اجرای معاملات

حداقل و حداکثر الزامات به عهده شما و سازهایی است که آلپاری ارائه کرده است. در مقایسه با سایر کارگزاران، می توانید آخرین نیازهای مارجین را در وب سایت آلپاری مشاهده کنید. در مجموع، برخی از روش‌های تامین مالی در Alpari مانند کارت‌های اعتباری، انتقال بانکی و Neteller با برخی ویژگی‌های معاملاتی عالی مانند اسکالپینگ، پوشش ریسک، ارائه STP و حداقل سپرده وجود دارد. آلپاری همچنین حساب های مختلفی را برای انواع معامله گران ارائه می دهد. می‌توانید یکی از حساب‌ها، از جمله حساب Mini، نسخه استاندارد، حساب ECN و حساب اسلامی را انتخاب کنید.

پشتیبانی مشتری

آلپاری به گونه ای طراحی شده است که از مشتریانی با ویژگی های مختلف پشتیبانی می کند. به همین دلیل است که می توانید پشتیبانی زبان Alpari را با طیف گسترده ای از زبان ها مانند انگلیسی، روسی، چینی، عربی، اندونزیایی، هندی و اسپانیایی مشاهده کنید. پشتیبانی زبان Alpari به قدری قدرتمند است که می توانید با یکی از این زبان ها حتی در چت زنده و ایمیل ارتباط برقرار کنید.

شرایط لازم برای افتتاح حساب با Alpari

همانطور که قبلا ذکر شد، کارگزار Alpari توسط FSA تنظیم می شود. بنابراین، هر معامله‌گری باید برخی از بررسی‌های اساسی را انجام دهد تا اطمینان حاصل شود که از خطرات معاملاتی آگاه هستید. از آنجایی که معاملات فارکس مملو از ترفندها و خطرات است، تنها معامله گرانی که این ریسک ها را می دانند مجاز به معامله بر اساس این مقررات هستند.

به همین دلیل است که وقتی یک حساب باز می‌کنید، با درخواست‌هایی روبرو می‌شوید:

یک کپی رنگی اسکن شده پاسپورت، گواهینامه رانندگی یا شناسه ملی شما؛

قبض آب و برق یا صورت‌حساب بانکی از سه ماه گذشته که نشانی شما را نشان می‌دهد.

در مجموع برای تکمیل فرآیند افتتاح حساب به حداقل 10 دقیقه زمان نیاز دارید. زیرا سوالاتی وجود دارد که باید در مورد تجربیات معاملاتی خود به آنها پاسخ دهید و توجه داشته باشید که قبل از دریافت تاییدیه از کارگزار آلپاری نمی توانید هیچ معامله ای را شروع کنید.

سخن پایانی

دنیای رقابتی معاملات فارکس دلیل وجود تعداد زیادی کارگزار با خدمات مختلف است. فرض کنید شما از آن دسته معامله گرانی هستید که به معاملات فارکس علاقه مند هستند. در این صورت، بهتر است در مورد این بروکرها با دقت جستجو کنید و تمام اطلاعات مربوط به آنها را بدانید زیرا کار با یک کارگزار در معاملات فارکس ضروری است. برخی از تکنیک‌های انتقال فارکس وجود دارد که اگر می‌خواهید بر همه چالش‌های بازاریابی فارکس غلبه کنید، می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید. چنین کارگزارانی این خدمات را ارائه می دهند.

یکی از کارگزاران قابل توجه Alpari است. اگرچه این کارگزار شهرت پیدا کرده است، اما به این معنی نیست که بهترین کارگزار برای شماست. حتی اگر ویژگی های آن را مطالعه کنید، می توانید از تناسب این کارگزار برای اهداف خود مطمئن باشید. مزایا و معایب آلپاری را بررسی کنید و آن را با سایر کارگزاران مقایسه کنید. تعداد کارمزدها و کمیسیون هایی را که آلپاری از تراکنش های شما می خواهد دست کم نگیرید.در مورد ابزارهایی که آلپاری پشتیبانی می کند جستجو کنید و قبل از افتتاح حساب مطمئن شوید که این کارگزار نوع ابزار مورد نظر شما را ارائه کرده است. و در نهایت به ویژگی های درخشان این بروکر توجه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات پیشنهادی

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

ورود به حساب کاربری

حساب کاربری ندارید؟ 

ثبت نام

این فیلد ضروری است .
این فیلد ضروری است .
این فیلد ضروری است .

حساب کاربری دارید؟ ورود