در دنیای فرصت ها آقای کریپتو همراه شماست...

تحلیل تکنیکال بیت کوین

طبق اخرین تحلیل بیت کوین در تاریخ ۳ اسفندماه همچنان بیت کوین روند صعودی پیش رو دارد...

زمان مطالعه

2

تاریخ انتشار

فروردین 6, 1402

اشتراک گذاری:

طبق اخرین تحلیل بیت کوین در تاریخ ۳ اسفندماه همچنان بیت کوین روند صعودی پیش رو دارد. درحال حاضر قیمت در محدوده ۲۷۰۰۰ دلار می باشد.که تایم فریم های دیگر را بررسی خواهیم کرد.

تایم فریم هفتگی (Weekly)

همانطور که در تصویر مشخص شده قیمت در محدوده ۲۷۰۰۰ دلار روند افزایشی همراه دارد.با توجه به روند صعودی در محدوده های مشخص شده دو ناحیه مقاومتی مشخص شده که ناحیه قرمز رنگ اهمیت بیشتری نسبت به ناحیه نارنجی رنگ دارد.درصورتی که قیمت به محدوده مقاومتی مشخص شده در صورتی که روند شکسته شد قیمت به صورت صعودی رشد می کند و می توان در آن معامله خرید انجام داد.
همانطور که در تحلیل قبلی بیت کوین ناحیه مقاومتی پیش رو که در تحلیل قبلی هم مشخص شده هنوز قیمت به آن واکنش نشان نداده است.

تایم فریم روزانه(Daily)

در تایم فریم روزانه بیت کوین قیمت در حال نوسان می باشد همانطور که در تایم فریم هفتگی گفته شد در صورتی که قیمت روند صعودی داشته باشد دو محدوده مقاومتی مشخص شده را پیش رو دارد.اما در صورتی که با روند کاهشی مواجه شویم ناحیه سبز رنگ مشخص شده در تصویر زیر اولین ناحیه حمایتی پیش رو هست که امکان دارد قیمت به آن واکنش نشان دهد.

تایم فریم ۴ ساعته

در تایم فریم ۴ ساعته بیت کوین در حال حاضر قیمت در حال نوسان می باشد و اولین ناحیه مقاومتی مشخص شده در محدوده قیمت ۲۸۳۰۰ دلار تا ۲۸۸۰۰ دلار در تصویر نشان داده شده است و محدوده حمایتی مشخص شده در محدوده قیمت ۲۳۹۰۰ دلار تا ۲۴۲۰۰ دلار نشان داد شده است با توجه به نوع شکست در هر محدوده می توان بعد از آن معامله خرید یا فروش انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات پیشنهادی

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

ورود به حساب کاربری

حساب کاربری ندارید؟ 

ثبت نام

این فیلد ضروری است .
این فیلد ضروری است .
این فیلد ضروری است .

حساب کاربری دارید؟ ورود