در دنیای فرصت ها آقای کریپتو همراه شماست...

تحلیل تکنیکال نماد ذوب

براساس رای گیری از بین نماد های انتخابی توسط کاربران،این هفته نماد...

زمان مطالعه

2

تاریخ انتشار

فروردین 22, 1402

اشتراک گذاری:

براساس رای گیری از بین نماد های انتخابی توسط کاربران،این هفته نماد ذوب از بازار بورس تهران در گروه فلزات اساسی برای تحلیل انتخاب کرده است.

تایم فریم ماهانه (Monthly)

در تایم فریم ماهانه نمودار نشان دهنده دو حالت می باشد،حرکت صعودی در حال حاضر می تواند ادامه اصلاح باشد که با حرکت نزولی پرقدرت و برخورد به محدوده حمایتی قرمز رنگ مشخص شده نمایش داده می شود در غیر این صورت روند قیمت به حالت صعودی می باشد که با توجه به تصویر زیر سه محدوده مقاومتی برسر راه قیمت وجود دارد.مهم ترین محدوده مقاومتی سومین یا بالاترین محدوده مشخص شده می باشد.

تایم فریم هفتگی (Weekly)

در تایم فریم هفتگی نماد ذوب قیمت در قبل روند نزولی تشکیل داده است که حال با روند صعودی پرقدرت در حال افزایش می باشد که با توجه به محدوده مقاومتی قرمز رنگ مشخص شده قیمت به آن واکنش نشان میدهد که امکان دارد قیمت بعد از برخورد به محدوده مورد نظر قیممت دو حالت دارد یا اصلاح انجام میدهد و بعد از آن به حرکت نزولی تبدیل می شود در غیر این صورت محوده را رد کرده و با کندل های پر قدرت صعودی به حرکت خود ادامه می دهد.

تایم فریم روزانه(Daily)

حال بعد از تایم فریم ماهانه و هفتگی نماد ذوب به بررسی تایم فریم روزانه می پردازیم.
در تایم فریم روزانه نماد ذوب قیمت در حال نوسان می باشد که در حال حاضر قیمت یا به صورت نزولی به محدوده مقاومتی برخورد می کند یا با روند صعودی به محدوده مقاومتی برخورد می کند و بعد از آن می توان قیمت را پیش بینی کرد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات پیشنهادی

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

ورود به حساب کاربری

حساب کاربری ندارید؟ 

ثبت نام

این فیلد ضروری است .
این فیلد ضروری است .
این فیلد ضروری است .

حساب کاربری دارید؟ ورود