در دنیای فرصت ها آقای کریپتو همراه شماست...

تحلیل تکنیکال بیت کوین

بیت کوین در حال حاضر پس از تجربه اصلاح حدودا ۶۰ درصدی از نهایت قیمت...

زمان مطالعه

2

تاریخ انتشار

بهمن 17, 1400

اشتراک گذاری:

بیت کوین در حال حاضر پس از تجربه اصلاح حدودا  ۶۰ درصدی از نهایت قیمت محدوده ۶۸۰۰۰ دلار تا محدوده ۱۵۰۰۰ به حمایتی که  در تحلیل قبلی بیت کوین به آن اشاره شد واکنش نشان داده ، در حال حاضر در یک حرکت صعودی قرار دارد.

تایم فریم ماهانه (Monthly)

در تایم فریم ماهانه بیت کوین پس از بررسی کلی نمودار به دو محدوده حمایتی برسراه قیمت می رسیم. که در تصویر زیر به صورت دقیق سقف و کف های این دو محدوده مشخص شده است.در صورت ادامه پیدا کردن اصلاح حمایت بعدی قیمت که از حمایت فعلی مهم تر می باشد بر سرراه فیمت وجود دارد.
اگر واکنش حاصل شده در ابن سطح حمایتی به صورت پر قدرت ادامه پیدا کند حرکت صعودی قیمت نیز  ادامه دار خواهد بود و در صورت ضعیف بودن خریدار امکان ریزش قیمت تا حمایت بعدی نیز وجود دارد. 

تایم فریم هفتگی(Weekly)

در تایم فریم هفتگی و در حالت کلی ، اصلاحی که از محدوده ۶۸۰۰۰ دلار شروع شده است به صورت یک حرکت پرقدرت که در طول مسیر ضعیف شده است.پس از واکنش به محدوده حمایتی مشخص شده در تایم فریم ماهانه به صورت پرقدرت به سمت بالا در حرکت است. در مسیر حرکت قیمت دو محدوده مقاومتی بسیار مهم وجود دارد اگر قیمت به محدوده اولی واکنش نشان داد ،ریزش قیمت با علائم تاییدی به صورت پر قدرت آغاز می شود.حمایت جلو روی قیمت همان حمایت دوم در تایم فریم ماهانه می باشد.اما در صورت شکست این مقاومت می توان امیدوار به صعود قیمت تا سطح مقاومت بعدی بود.​

تایم فریم روزانه(Daily)

اما در تایم فریم روزانه نمودار به صورت دیگری است، در واقع قیمت قبل از رسیدن به اولین سطح مفاومتی خود در تایم فریم هفتگی یک مقاومت معتبر در تایم فریم روزانه بر سرراه خود می بیند.
همانطور که در تصویر مشاهده می کنید حرکت قیمت از محدوده ۱۶۰۰۰ دلار به صورت پرقدرت به سمت بالا شروع شده است اما به مرور با نزدیک شدن به این سطح مقاومتی قیمت دچار فشردگی و ضعف خریدار شده و در نهایت تشکیل روند داده است.
این موضوع نشان دهنده مهم بودن و اعتبار این سطح مقاومتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات پیشنهادی

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

ورود به حساب کاربری

حساب کاربری ندارید؟ 

ثبت نام

این فیلد ضروری است .
این فیلد ضروری است .
این فیلد ضروری است .

حساب کاربری دارید؟ ورود