advertise

درباره ما

آکادمی آموزشی آقای کریپتو در سال ۱۳۹۷ با هدف آموزش تخصصی ارزهای دیجیتال تشکیل گردید. این موسسه موفق شده است با استفاده از دانش و با نگاه علمی به موضوعات و همچنین به کارگیری پرسنل با تجربه، مخترع اولین ربات معامله گری هوش مصنوعی در ایران باشد و گام های موثری در آموزش ارزهای دیجیتال، فارکس و بورس تهران بردارد. آکادمی آموزشی آقای کریپتو با برگذاری دوره های آموزشی در زمینه سرمایه گذاری و معامله گری حرفه ای در بازار ارز دیجیتال فارکس و بورس تهران، شما را از هر آموزش دیگری در این زمینه بی نیاز می کند.
موسسه آموزشی آقای کریپتو حداکثر تلاش خود را برای تولید محتوای علمی و آموزنده در رابطه با آشنایی با بازارهای مالی به روز دنیا به کار می برد تا دانش پذیر عزیز از جدیدترین تکنیک‌های تحلیل بهره مند شوند.
ارائه محتوای کاربردی، تا دانش پذیر عزیز از آموزش های خود، بالاترین بهره را ببرند.
اتمام دوره ها برای دانش پذیران، آغاز تعهد ما به آنها باشد، برای پشتیبانی و عملیاتی شدن آنچه در دوره ها آموخته اند و هرگز همراهان خود را رها نکنیم. به همین منظور همواره می توانند در کانال vip آقای کریپتو دریافت سیگنال را آموزش داده و با خرید اشتراک ربات معامله گر هوش مصنوعی دانش پذیر می تواند به راحتی معامله کند.
این موسسه با استقبال مردم عزیز ایران،با برگزاری دوره های حضوری و غیرحضوری تحلیل تکنیکال ، دوره جامع بازارهای مالی، توربو ،تحلیل تخصصی فاندامنتال و... به ارائه آموزش بازارهای مالی به هموطنان خود می پردازد.
در وب سایت موسسه آموزشی آقای کریپتو در شبکه های اجتماعی ، تلگرام، اینستاگرام ،واتساپ و ...همراه شما هستیم.

۰

دانش پذیران

۰

تعداد دوره ها

۰

رضایت دانشجویان

۰

بازدید سایت

باکس

باکس۶