advertise

زمان مطالعه

۵ دقیقه

دسته بندی

ارز های دیجیتال

سطح آموزش

مقدماتی

تاریخ انتشار

۰۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال نماد شپلی ( پلی اکریل ایران )

براساس رای گیری از بین نماد های انتخابی توسط کاربران،این هفته نماد شپلی از بازار بورس تهران در گروه شیمیایی برای تحلیل انتخاب کرده است.

تایم فریم سالیانه (yearly)

در تایم فریم سالانه نمودار شپلی در حال حاضر نمودار میکرو کانال را نمایش می دهد. که قبل از آن شاهد اصلاح قیمت از روند نزولی به روند صعودی پر قدرت هستیم. 

عکس۲

تایم فریم ۶ ماهه (  ۶months  )

با نگاهی عمیق به تایم فریم ۶ ماهه شاهدفشردگی قیمت هستیم که حرکت به صورت رنج قابل نمایش است در تصویر بالا ناحیه مقاومتی مشخص شده را نمایش میدهد که برای درک بهتر آن باید تایم فریم را به تایم فریم ماهانه تغییر دهیم.

عکس۳

تایم فریم ماهانه (Monthly)

در حال حاضر در تایم فریم ماهانه کانال قیمتی را نشان می دهد که در کانال قیمتی فشار خریداران بیش تر از فشار فروشندگان است.با توجه به ناحیه مقاومتی ۱۵۰۰۰ ریالی پیش رو امکان شکست قیمت از کف و سقف وجود دارد.در صورتی که قیمت از ناحیه مقاومتی عبور کرد سهامدارانی که قصد خرید سهم را دارند می توانند سهم را خریداری کرده و درغیر این صورت سهامداران می توانند سهم خود را نقد کنند.

عکس۴

تایم فریم هفتگی (Weekly)

در تایم فریم هفتگی نمودار شپلی حرکت صعودی پرقدرت را در تصویر بالا نشان می دهد که در این تصویر دو محدوده حمایتی و یک محدوده مقاومتی را مشخص کردیم که در صورتی که کندل از قیمت فعلی شکسته شد نزدیک ترین محدوده مقاومتی که پیش رو دارد در محدوده قیمت ۱۲۰۷۴ / ۱۲۸۷۸ قرار دارد.

عکس۵

باکس۶

تایم فریم روزانه(Daily)

همانطور که در تایم فریم هفتگی گفته شده قیمت بعد از واکنش به کف به محدوده قیمتی ۸۳۵۵ / ۹۰۰۶ می رسد در صورتی که شکست معتبر اتفاق افتاد و روند صعودی را پیش رو گرفت می توان سهم مورد نظر را خریداری کرد.

متن۶

باکس

تهیه و تنظیم:تیم تحلیل تکنیکال موسسه آموزشی آقای کریپتو
 ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰
 این تحلیل صرفا نتیجه بررسی و واکاوی تیم تحلیلی موسسه آموزشی آقای کریپتو بوده و به منزله ی سیگنال خرید یا فروش نمی باشد.

کپی لینک
به گفت و گوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید