advertise

زمان مطالعه

۵ دقیقه

دسته بندی

ارز های دیجیتال

سطح آموزش

مقدماتی

تاریخ انتشار

۱۱ اسفند ۱۴۰۱

سایت های کاربردی فارکس

سایت های کاربردی فارکس برای داشتن درکی عمیق از بازار بین المللی فارکس ضروری هستند و هر معامله گر فعال در این بازار ملزم به اشتایی با انها است. پس این امری الزامی است که بدانید.
برای بسیاری از تریدرهای بازار فارکس پیش آمده است که تحلیل‌هایی همچون تحلیل تکنیکالی و بنیادی را آموخته‌اند اما یا ابزار مرتبط با آن را در اختیار ندارند و یا اینکه با برخی از اطلاعاتی که با این تحلیل‌ها مرتبط هستند آشنایی ندارند. این ابزار می‌توانند مانند کمک فنر هایی عمل کرده و معامله گر را به موفقیت‌های بسیاری برساند.
گاهی اتفاق میوفتد که تنها تحلیل های شخصی و اطلاعات شما کافی نیستند و این جایی است که به اهمیت سایت های مرتبط با فارکس پی خواهید برد.

سایت های کاربردی بازار فارکس چیست؟

تعداد زیادی سایت وجود دارد که به اموزش رایگان مباحث مربوط به فارکس می پردازند.یکی از مزایای این سایت‌ها این است که می‌توانند به افراد تازه‌کار کمک کنند تا با بررسی کوچکی متوجه شوند که آیا ورود به چنین بازاری برای آن‌ها مناسب می‌باشد یا خیر؟ 

متن۳

تأثیر سایت های کاربردی فارکس در ترید

۱. کمک به قدرت تحلیل تکنیکال بنیادی یا فاندامنتال تریدر
۲. باعث تقویت مهارت روانشناسی بازار در تریدر
۳. استفاده از ابزارهای تکنیکال پیشرفته و متفاوت
۴. آموزش برخی از استراتژی‌های معاملاتی در بازار فارکس
۵. کمک به قدرت مدیریت ریسک معامله‌گر
۶. در اختیار داشتن اطلاعات بروز و جدید از اخبار و اتفاقات جهان
۷. پیش‌بینی‌هایی دقیق و موفق‌تر از آینده بازار
۸. آمادگی نسبی برای برخی از اتفاقات ناگهانی

متن۴

این سایت یک سایت با اطلاعات کامل برای افراد حرفه‌ای که مشغول معامله‌گری در بازار فارکس می‌باشند، است. این سایت به طور کلی برای خبردار شدن از اخبار، اتفاقات مهم و جزئیات آنها استفاده می‌شود.
این سایت ۶ بخش دارد (که به ترتیب از راست به چپ) به صورت زیر است؛
۱. یک بخش‌ به توضیح در مورد چندین بروکر(کارگزار) فارکس می‌پردازد و همچنین اطلاعاتی از جمله اسپرد آنها در زمان واقعی آنها را در اختیار کاربر می‌گذارد.
۲. بخش دوم یک نمای کلی از بازار در اختیار کاربر می‌گذارد.
۳. این بخش یک تقویم دقیق اقتصادی از جلسات و اتفاقات مهمی که در دنیا قرار است اتفاق بیفتد و روی ارزهای کشورهای مختلف تاثیر دارند، می‌باشد.
۴. در این بخش تمامی اخبار مهم که روی بازار تاثیرگذار هستند جمع آوری می‌شوند. همچنین می‌توان گفته‌های افراد بزرگ و تاثیرگذار در بازار فارکس و دنیا را در این بخش پیدا کرد.
۵. در این بخش می‌توانید معاملات مستقیمی که توسط دیگر معامله‌گران انجام می‌شود را ببینید.
۶. بخش آخر محلی برای بحث‌های گسترده پیرامون بازار فارکس و عوامل موثر بر آن توسط معامله‌گران فعال در دنیا می‌باشد.
این سایت برای عموم رایگان است و فقط برای بخش ششم نیاز به ایجاد یک حساب کاربری می‌باشد.

عکس

متن۵

به اولین سایت و شاید مهم‌ترین و پرکاربردترین سایتی که بتوان اشاره کرد سایت تریدینگ ویو می‌باشد. این سایت امکانات تحلیلی فراوانی را برای تریدرهای بازار فارکس فراهم آورده است.
امکانات این سایت شامل: انتشار تحلیل کاربران، فیلترنویسی، نمودار قیمت، اطلاعات حجم معاملات و… می‌شوند. در این سایت قابلیتی وجود دارد که شما مطابق با آن می‌توانید تحلیل دیگر تریدرها را مشاهده کرده و در صورت تشخیص صحت آنها، مطابق با آنان عمل نمایید.
در این سایت می‌توانید اخبار مرتبط با بازار فارکس را که می‌توانند بر روی فاندامنتال بازار تأثیرگذار باشند را مشاهده کنید. اگر در وبسایت‌های ایرانی نمودار قیمت مشابه تریدینگ ویو را مشاهده نمودید یقین داشته باشید که این وبسایت‌ها، از نرم ‌افزاری مشابه با نرم افزار تردینگ‌ویو استفاده می‌کنند، که خود تریدینگ‌ویو آن را ساخته و ارائه کرده است.
 این سایت یک پلتفرم حرفه‌ای برای تحلیل نمادهای مختلف از جمله نمادهای بازار فارکس و ارز دیجیتال، شاخص‌های مهم مانند شاخص ۳۰ شرکت برتر آمریکا (داووجونز) و شاخص نزدک و همچنین سهام‌های شرکت‌های بزرگ، استفاده می‌شود.
در این پلتفرم هر معامله‌گری با هر سطحی از دانش تحلیل تکنیکال می‌تواند با استفاده از ابزارهای آن به تحقیق و بررسی نمادها بپردازد.
همچنین در این سایت می‌توان نظرات تحلیلی خود را با دیگر معامله‌گران دنیا به اشتراک گذاشت و با تبادل نظر با معامله‌گران مختلف در انجام معاملات مطمئن‌تر عمل کرد.
در ابتدای ورود به این سایت می‌توانید اخباری برای نمادهای مختلف مشاهده کنید در سمت راست تصویر یک دیده‌بان برای گلچین کردن نمادهای مورد نظر، وجود دارد که می‌توانید به راحتی نمادها محبوبتان را زیر نظر داشته باشید.
همچنین زیر دیده‌بان یک نمای کلی از قیمت، عرضه و تقاضا، عملکرد و دیرگر اطلاعات معاملاتی نماد انتخاب شده را مشاهده می‌کنید.
۱. با وارد شدن به این بخش می‌توانید به نمودارهای نمادهای مختلف دسترسی پیدا کنید و از ابزار تحلیلی این پلتفرم استفاده کنید.
۲. بخش دوم یک نمای کلی در تایم فریم روزانه از نمادهای مختلف در دسته‌های مختلف در اختیار کابران قرار می‌دهد.
۳. در این بخش می‌توانید اخبار مربوط به هر نماد را ببینید وبا تازه‌ترین خبرها از وضعیت بازار با خبر شوید.
۴. این بخش این قابلیت را به شما می‌دهد که نمادها را بر اساس ویژگی‌های مورد نظرتان دسته بندی کنید.
۵. در بخش گفتگو می‌توانید نظرات تحلیلی بقیه را مشاهده کرده و با آن‌ها گفتگو کنید.
این سایت ۴ نوع حساب کاربری دارد که عبارتند از:
Basic – Pro – Pro+ – Premium

Basicدر حساب کاربر از امکانات اولیه تحلیلی و همچنین هشدار و تعداد اندیکاتور در یک صفحه با تعداد مشخص استفاده کنید. همچنین با خرید اشتراک ماهانه یا سالانه برای سه نوع حساب دیگر می‌توانید از امکانات دیگر این سایت استفاده کنید.

عکس

متن۶

این سایت یکی از بهترین سایت های تحلیل فارکس با منابع جامع برای بازار فارکس می‌باشد که برای افراد متوسط به بالا برای یادگیری تعاملی سایت مناسبی می‌باشد. در این سایت اطلاعاتی در مورد اخبار بازار، تحلیل روندها و آموزش معامله‌گری در اختیار کاربران گذاشته شده است.
این سایت برای کاربران رایگان است امکانات کاربردی همچون ماشین محاسبه نوسانات فارکس را دارد که می‌تواند نوسانات بزرگ تاریخی بازار فارکس و ‌داده‌های همبستگی جفت ارزها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا با اطمینان بیشتری وارد معاملات شوند.
همانطور که مشاهده می‌فرمایید این سایت هم مانند دیگر سایت‌های معرفی شده دارای بخش‌های مختلفی می‌باشد که هر کدام از این بخش‌ها خدمات منحصر به فردی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
همچنین این سایت دارای طراحی کاربر پسندی است که کار با آن را بسیار ساده کرده است.

متن۷

سایت های کاربردی فارکس: بیبی‌‌‎پیپس (Babypips)

سایت بیبی پیپس را می‌توان یکی از سایت‌هایی دانست که برای بسیاری از کاربرانی که به تازگی وارد بازار فارکس شد‌ه‌اند مناسب است. این سایت روزانه مقالات بسیاری را در رابطه با، استراتژی های معامله‌گری، تحلیل تکنیکال و… منتشر می‌کند.
دوره‌های آموزشی که توسط این سایت ارائه شده است بسیار ساده و قابل فهم بوده تا کاربران تازه‌وارد بتوانند از آن استفاده کنند. البته دقت داشته باشید که این آموزش‌ها به زبان انگلیسی بیان شده‌اند.
ثبت نام و ورود به این سایت رایگان بوده و شما همچنین در این سایت قادر هستید تا تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

متن۸

در این سایت‌ تحلیل‌هایی بکار برده شده است که افراد با استفاده از آن می‌توانند درصد موفقیت معاملات خود را بالا ببرند. همچنین در این سایت بخشی از تحلیل‌هایی که وجود دارد متعلق به سایر تریدرها و نویسندگان مهمان می‌باشد.

در این سایت مقالات و مطالب زیادی در خصوص بازار مالی فارکس وجود دارد که می‌تواند باعث شود با تازه‌ترین بروزرسانی‌های معامله‌گری آشنا شوید. در این سایت قسمتی وجود دارد که تریدرها می‌توانند به بحث و تبادل نظر با یک دیگر بپردازند.

متن۱۰

در ابتدا باید بدانید سایت فارکس دات کام یک بروکر بوده و در این زمینه جز باسابقه ترین ها می‌باشد. اما مقصود ما از معرفی این سایت، استفاده از بخش بروکری آن نیست! زیرا به صورت کلی امکان استفاده ایرانیان از بسیاری از بروکرهای بازار فارکس وجود ندارد.
هدف از معرفی این سایت استفاده از آموزش‌های رایگانی می‌باشد که در این سایت قرار گرفته است. در این سایت آموزش‌ها در ۳ سطح مقدماتی متوسط و پیشرفته به علاقه‌مندان عرضه می‌شود. این آموزش‌ها شامل مدیریت ریسک، استراتژی معاملاتی، تحلیل تکنیکال و… می‌باشد.

عکس

متن۱۱

به صورت اختصاصی مرتبط با فارکس نمیباشد اما این سایت را می‌توانیم در زمره سایت‌هایی قرار دهیم که منبع مناسبی برای آموزش بازار فارکس می‌باشد. زیرا در این سایت ویدئو هایی قرار گرفته است که در آن‌ها به آموزش فارکس پرداخته شده است.

متن۱۲

در این سایت معامله گران میتوانند بفهمند که در چه ساعتی در گوشه و کنار جهان بازار های مالی باز می شوند و از ساعت مختلف در کشور های متفاوت مطلع بشوند و متوجه شوند همزمان چه ساعتی هست.
در این مقاله در خصوص سایت های مرتبط با بازار فارکس سخن گفته شد. قطعا لازمه کسب موفقیت در معاملات بازارهای مالی وابسته به تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی و شناخت روانشناسی و احساسات معامله‌گران است. اما پیاد‌سازی تحلیل‌هایی همچون تحلیل تکنیکال نیازمند ابزاری است که می‌توانید آن ابزار را در سایت‌های کاربردی فارکس بیابید. یا برخی از اخبار که قطعا بر فاندامنتال فارکس تأثیر مستقیمی داشته و می‌تواند قیمت‌ها را دچار تغییر کند دریافت کنید.
پس حتی اگر تحلیل های موردنیاز بازار را نیز آموزش دیده باشید، نیاز به سایت های کاربردی فارکس خواهید داشت تا بتوانید معاملاتی با درصد موفقیت بالاتر را تجربه نمایید.

متن۱۳

گردآوری و تنظیم : دپارتمان تولید محتوای موسسه آموزشی آقای کریپتو
هر گونه کپی‌ برداری جزئی یا کلی از مطالب این سایت، بدون کسب مجوز مکتوب ممنوع است.
هر گونه باز نشر اطلاعات بانک های تحت اختیار این مرکز تنها با ایجاد پیوند به تارگاه SID و ذکر منبع مجاز است.
استفاده از لوگو و نام مرکز به عنوان حامی و همکار علمی، بدون اخذ مجوز کتبی از "موسسه آموزشی آقای کریپتو" پیگرد قانونی دارد.
تمامی حقوق این پایگاه برای مرکز اطلاعات علمی موسسه آموزشی آقای کریپتو محفوظ است.

کپی لینک
به گفت و گوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید