advertise

دوره تخصصی تحلیل فاندامنتال

آقای کریپتو - آموزش جامع بازارهای مالی

دوره تخصصی تحلیل فاندامنتال

مهم ترین مهارت سرمایه گذاری در دنیای کریپتو، درک مفهوم تکنولوژی رمز ارزها و بلاکچین در ابتدای امر است و با این دانش می توان در ادامه به بررسی پروژه های دیگر و کاربرد آن ها در دنیای امروزی پرداخت. دوره تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال با همین هدف طراحی شده است....بیشتر

آقای کریپتو - آموزش جامع بازارهای مالی
آقای کریپتو - آموزش جامع بازارهای مالی
آقای کریپتو - آموزش جامع بازارهای مالی
جمع فاکتور
۳,۰۰۰,۰۰۰تومان

دوره تحلیل فاندامنتال

مهم ترین مهارت سرمایه گذاری در دنیای کریپتو، درک مفهوم تکنولوژی رمز ارزها و بلاکچین در ابتدای امر است و با این دانش می توان در ادامه به بررسی پروژه های دیگر و کاربرد آن ها در دنیای امروزی پرداخت. دوره تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال با همین هدف طراحی شده است.
در بحث معامله گری و شناخت ابزارهای مورد نیاز آن ، باید مهارت و دانش کافی کار با صرافی ها و انواع سفارش گذاری را کسب نماییم تا بتوانیم با انتخاب درست ارزها و ابزارهای مناسب به کسب سود بپردازیم.ما قصد داریم در دوره فاندامنتال رمز ارزها مهارت شناخت بنیادی رمزارزها و همچنین روش های تشخیص ارزش آتی آنها را بیاموزیم.

باکس۲

سرفصل های دوره تحلیل فاندامنتال

• بررسی پروژه های رمز ارز ها
 • نقطه شروع بررسی تحلیل فاندامنتال رمز ارزها
 • پارامترهای مهم فاندامنتال
 • بررسی و تحلیل بخش های مهم بازار (oracle , NFT , DEX , META ) و پروژه های آن ها
 • آموزش تحلیل ONCHAIN و پارامترهای مهم آن
• آموزش شناسایی shitcoin های مستعد بازار
• تحلیل عملی فاندامنتال یک پروژه برای تمرین

باکس۳اهمیت دوره تحلیل فاندامنتال

- مشخص کردن ارزش درست بازارهای مالی (بورس تهران ، بازار جهانی فارکس ، ارز دیجیتال)
- سرمایه گذاری بلند مدت
- آسودگی در جمع آوری اطلاعات مورد نیاز در پروژه های بزرگ
- ارائه چشم انداز جامع و کامل در مورد یک پروژه

سوالات متداول

تحلیل فاندامنتال، وضعیت بنیادین سهم و ارزشمندی آن را از طریق مقایسه قیمت فعلی با قیمت برآوردی آن بررسی می‌کند و تحلیل تکنیکال بر اساس رفتار گذشته قیمت سهم، به دنبال پیش بینی رفتار آتی آن است. در مواردی که سهم برای اولین بار در بازار عرضه می‌شود، تحلیل تکنیکال کارایی ندارد چرا که عملا سابقه و نمودار قیمتی برای آن وجود ندارد. در سایر موارد نیز تحلیل تکنیکال به شناسایی نقطه مناسب برای ورود به یک سهم ممکن است به کمک تحلیلگر بنیادی بیاید.
تحلیل بنیادی یا اصطلاحاً تحلیل فاندامنتال (Fundamental analysis)، یکی از روش‌های تحلیلی در بازار های مالی است که سرمایه‌گذاران به کمک آن می‌توانند وضعیت یک شرکت را بررسی کرده و ارزش واقعی آن را محاسبه کنند.
خیر. تحلیل‌های مختلف تنها می‌توانند ریسک معاملات شما را کاهش دهند و از رخ دادن سرمایه‌گذاری‌های کورکورانه جلوگیری کنند. اما این به آن معنا نیست که تضمینی حتمی در موفقیت معامله‌گران وجود دارد.
انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید