advertise

دوره روانشناسی معامله گری فارکس

آقای کریپتو - آموزش جامع بازارهای مالی

دوره روانشناسی معامله گری فارکس

دوره روانشناسی معامله گری برای معامله گران شکست‌خورده است و مناسب تازه‌واردین به این بازارها نیست. غیر حرفه‌ای‌ها مفاهیم را می‌فهمند ولی آن را درک نمی‌کنند. تفاوت مهمی بین درک یک موضوع و فهم آن موضوع وجود دارد. باید در بازار شکست‌خورده باشید و به دنبال دلیل کشف شکست خود بروید....بیشتر

آقای کریپتو - آموزش جامع بازارهای مالی
آقای کریپتو - آموزش جامع بازارهای مالی
آقای کریپتو - آموزش جامع بازارهای مالی
جمع فاکتور
۱,۷۵۰,۰۰۰تومان
  • توضیحات
  • سرفصل ها
  • سوالات متداول

دوره روانشناسی معامله گری فارکس

دوره روانشناسی معامله گری برای معامله گران شکست‌خورده است و مناسب تازه‌واردین به این بازارها نیست. غیر حرفه‌ای‌ها مفاهیم را می‌فهمند ولی آن را درک نمی‌کنند. تفاوت مهمی بین درک یک موضوع و فهم آن موضوع وجود دارد.
باید در بازار شکست‌خورده باشید و به دنبال دلیل کشف شکست خود بروید.
حرفه‌ای یا آماتور بودن به تعداد سال‌های ترید یا میزان اطلاعات و حتی به میزان سوددهی ارتباطی ندارد، بلکه به نوع تفکرمعامله گر بستگی دارد.

آمارها در سراسر دنیا نشان می‌دهند که ۹۰ درصد افرادی که پا به دنیای معامله گری می‌گذارند، درنهایت با شکست بازار مالی را ترک می‌کنند. این شکست برای افراد مختلف متفاوت است و بعضی‌ها با زیان کم و بعضی‌ها با زیان‌های بسیار بزرگی مواجه می‌شوند. بعضی‌ها با شکست روانی کوچک و بعضی‌ها کل زندگی مادی و معنوی خود را در این بازارها می‌بازند.

استراتژی

۳ پارامتر اصلی در معامله گری
روش یا استراتژی

مدیریت ریسک و سرمایه

مدیریت ریسک و سرمایه

روانشناسی‌ معامله گر

روانشناسی‌ معامله گر

آیا نمی‌توانیم در بازارهای مالی موفق شویم یا اصولاً نمی‌شود موفق شد؟

قسمت‌هایی از معامله گری را نمی‌توانیم انجام داد و قسمت‌هایی را اصولاً نمی‌شود که انجام داد. مواردی را که نمی‌توان را با تمرین می‌توان حل کرد و مواردی را که اصولاً نمی‌شود را می‌توان با مدیریت ریسک و سرمایه حل کرد. ولی مسائله اینجاست که بدانیم چه مواردی را نمی‌توان (در حال حاضر و بعداً با تمرین خواهیم توانست) و چه قسمت‌هایی را نمی‌شود.

آیا بازار یک محیط کاملاً احتمالی است؟ منظور این است که یعنی تحلیل در این بازار کاربردی دارد یا خودمان را گول می‌زنیم و وقت خود را می‌گیریم؟

اگر بپذیریم که بازار محیطی کاملاً احتمالی است، درنتیجه یعنی ما نمی‌توانیم جهت بعدی حرکت بازار را پیش‌بینی کنیم و اگر هم بتوانیم کاملاً شانسی بوده است و در درازمدت احتمالاً در صورت رعایت همه اصول مدیریت ریسک و سرمایه، برنده نخواهیم بود. ولی اگر بازار تماماً محیط احتمالات نباشد و تحلیل باعث چرخش وزنه بازار به سمت ما خواهد شد و ما می‌توانیم در این بازار برنده باشیم. در این دوره این موضوع بررسی می‌شود.

آیا سود کردن در بازار کار سختی است؟ پیدا کردن استراتژی سود ده نیاز به سال‌ها تحقیق و بررسی دارد؟

واقعیت این است که سود کردن در بازار، بعد از مطالعه و شرکت در کلاس و همچنین تست در بازار، درنهایت امکان‌پذیر است. این موضوع از تجربه معامله گری و تدریس در این حوزه به‌دست‌آمده است موضوع اصلی که تفاوت یک تریدر حرفه‌ای و یک تریدر آماتور ، نگه‌داری این سود است.

آیا معامله گری به‌عنوان شغل دوم، تصمیمی منطقی و عاقلانه است؟

در مورد اینکه آیا شغل معامله گری را به‌عنوان شغل اول خود برگزینیم و با تمرکز بالا، آن را انجام دهیم یا اینکه ابتدا آن را به‌عنوان شغل دوم خود داشته باشیم، در این دوره توضیح داده می‌شود.

انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید