advertise

دوره استراتژی های معامله گری در فارکس

آقای کریپتو - آموزش جامع بازارهای مالی

دوره استراتژی های معامله گری در فارکس

لازمه‌ی پیدا کردن یک استراتژی فارکس نیازمند این است که شما چندین عامل مختلف را در کنار هم قرار داده و برآیند آنها یک استراتژی خوب را به شما تحویل دهد.

آقای کریپتو - آموزش جامع بازارهای مالی
آقای کریپتو - آموزش جامع بازارهای مالی
آقای کریپتو - آموزش جامع بازارهای مالی
جمع فاکتور
۳,۲۰۰,۰۰۰تومان
  • توضیحات
  • سرفصل ها
  • سوالات متداول

دوره استراتژی های معامله گری در فارکس

دوره آموزش استراتژی های معامله گری و سرمایه گذاری پیشرفته ( Advanced trading & investment strategies )
بازارهای مالی و سرمایه گذاری را مانند یک جنگ تصور کنید، قطعاً در این نبرد، افرادی که پیش از ورود به نبرد آمادگی لازم برای وقوع هرگونه اتفاقی را داشتند و از پیش‌تر خود را آماده کردند، از این نبرد جان سالم به در می‌برند. حتماً تا به حال شما هم شنیده‌اید که شخصی سرمایه خود را در بازارهای مالی از دست داده است و یا خاطرات دیگری از این قبیل. سالانه افراد بسیاری وارد بازارهای مالی می‌شوند که درصد آن‌ها شکست می‌خوردند و در نهایت ضررهای مختلفی را متحمل می‌شوند. اما رمز موفقیت آن ۱۰ درصد دیگر چیست؟ پاسخ این سوال تنها در یک کلمه خلاصه می‌شود و آن هم «استراتژی» است. استراتژی نه تنها در بازارهای مالی جز مهم‌ترین اولویت‌ها است، بلکه در دنیای واقعی نیز یک اصل مهم است.
شما در این دوره یاد میگیرید که چطور با دانش ای که از دوره جامع بازارهای مالی کسب کرده اید، استراتژی خاص خود را طراحی کنید و در نحوه استفاده از استراتژی های معاملاتی به تسلط حداکثر برسید.
همچینین اگر آشنایی کافی با مباحث اولیه دارید، و احتیاج به مرور مباحث اولیه را ندارید، بجای گذراندن دوره جامع میتوانید با شرکت در این دوره ۸ استراتژی معاملاتی پیشرفته را فرا بگیرید که هرکدام بصورت کاملا تخصصی در این دوره بررسی میشوند.

نحوه ساخت استراتژی

نحوه ساخت استراتژی

چطور داشتن استراتژی معاملاتی می‌تواند به من کمک کند؟

• شما بدون داشتن استراتژی و فقط با داشتن علم تحلیل نمیتونید از بازار کسب درامد کنید استراتژی یک فرمول هست که به شما نقطه ورود حد سود و حدضرر میده وفقط کافیه شما آن اطلاعات را در معاملات خود استفاده کنید.

سرمایه زیادی در بازار از دست داده‌ام. با این دوره می‌توانم آنها را جبران کنم؟

هر شخصی قبل از تسلط کافی به بازارهای مالی نیز مثل شما سرمایه زیادی از دست داده تا توانسته این استراتژی‌ها را پس از هزاران دلار ضرر، به کار گیرد. بنابراین به شما توصیه می شود که به هیچ عنوان بدون استراتژی وارد معاملات نشوید. قطعا آموزش و به کارگیری استراتژی‌ها، می‌تواند در رشد درآمد و تریدهای موفق بیشتر شما تاثیرگذار باشد.

من دانشی از بازار ندارم. این دوره برای من مناسب است؟

خیر. پیش نیاز این دوره این است که شما آشنایی نسبتی با بازار داشته باشید و همچنین دانش کافی در رابطه با تحلیل تکنیکال داشته باشید. بنابراین در صورتی که به دو مورد اشاره شده تسلط ندارید، می‌توانید ابتدا دوره هدوره تخصصی تحلیل تکنیکال فارکس و یا دوره جامع بازارهای مالی را شرکت کنید.

انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید